Medaus nauda žmogaus organizmui

medaus nauda

Kad medų pamėgtų kiekvienas.  Ar Jūs mėgstate medų? Medus – vienas vertingiausių lietuviškų produktų puikiai pakeičiantis cukrų ir gelbstintis nuo įvairiausių ligų. Ne veltui sakoma, jog bitininkai – vieni sveikiausių žmonių. Skirtingu metų laiku surinktas bičių medus turi skirtingą, specifinį skonį kuris patinka ne visiems. Tam, kad medaus stebuklingomis gydomosiomis savybėmis galėtų megautis kiekvienas, sukūrėme išskirtinių gaminių seriją – medus su liofilizuotais vaisiais ir uogomis. Šis medus ne tik gardus! Tai vitaminų, mineralų, energijos ir skonių paletė Jūsų gyvenimui pasaldinti

Apie medaus naudą sergant peršalimo ligomis, ko gero, žino daugelis. Tai nuo seno vartojamas maistas ir vaistas, o jo rinkėjos – bitelės – garbinamos, saugomos ir gerbiamos. Visgi, medus gali kur kas daugiau. Kadangi jis greitina medžiagų apykaitą, šildo organizmą – gali padėti kovoti su antsvoriu. Antioksidantų ir vitaminų gausa gali padėti apsisaugoti nuo padidinto cholesterolio kiekio, sumažinti širdies ir kraujagyslių sistemos ligų, vėžio riziką. Medus taip pat „kovoja“ su laisvaisiais radikalais, tad, jei reikėtų užrašyti jaunystės eliksyro formulę, medus joje tikrai būtų!

Medus skanestai su liofilizuotais ingridientais – tikra naujovė. Nors liofilizacijos procesas plačiau pradėtas taikyti dar praėjusiame šimtmetyje, jis išpopuliarėjo tik visai neseniai, prasidėjus sveikos gyvensenos bumui. Liofilizacijos metu produktai džiovinami itin žemoje temperatūroje, todėl išsaugo beveik visas vertingas medžiagas, o jų galiojimo laikas tampa ko ne neribotas. Ir visa tai – be jokių konservantų. Medus su liofilizuotais pagardais ne tik dar gardesnis, tačiau ir vertingesnis, nes jame suderintos medaus ir uogų bei vaisių gydomosios savybės, vitaminai ir kitos vertingos medžiagos. Ši naujovė – mūsų indėlis į Jūsų sveikatą.

Jei iki šiol galvojote, jog žinote tikro medaus skonį – teks galvoti iš naujo. Naujausių technologijų dėka galite mėgautis plačiu medaus skonių ir gydomųjų savybių spektru – be jokių konservantų. Nuo šiol medų pamėgs kiekvienas – ir mažasis smaližius, ir didžiausias gurmanas. Dabar medus – aviečių, pipirmėčių, šaltalankių, šermukšnių, mandarinių, juodųjų serbentų ar net šokolado skonio. O Tu, ar jau turi savo mėgstamiausią skonį? Jei ne – bandyk drąsiai, nes kartą paragavęs – negali sustoti  Naujus potyrius ir šiltai nuteikiantį saldumą garantuojame!