Labas! Smagu Tave čia matyti

Kadangi užsukai į šią skiltį – matyt, nori susipažinti! Taigi, kaip jau supratai, esame tikrų tikriausi broliai dvyniai bitininkai, kurie myli ir žmones, ir bites bei dievina bičių kūriamus produktus.  Nors mums labai patinka bitininkauti, tačiau pastaruoju metu daug laiko skiriame tiesiog geros nuotaikos kūrimui, klientų džiuginimui ir pasakojimams apie bites tiek internete, tiek mūsų bityne. Juk taip smagu, kai kuo daugiau žmonių su bitėmis išmoksta gyventi taikiai ir jas suprasti.

Nors panašūs, bet labai skirtingi…

Aš Ignas,

bityno vyturys, siuntų su meile pakuotojas, išradėjas ir, žinoma, reklaminis veidas. Mane šis užsiėmimas žavi tuo, jog galiu ne tik bitininkauti ir grožėtis gamta, tačiau ir nudžiuginti žmones. Iš tiesų, neapsakomas jausmas, kai gauni padėką ne tik už siuntinį, tačiau už visas teigiamas emocijas ir geros nuotaikos kūrimą. Tai yra neįkainojama!

O šiaip, jei kas prigriebtų, mielai savaitei kitai palikęs bites Viliui iškeliaučiau į Dakarą ralyje „prasilėkti“…

Aš Vilius,

tai aš dažniausiai atsiliepiu į Tavo skambučius, atrašau į visus komentarus ir žinutes. Na ir, kas be ko, patapus bitininku, teko išmokti būti ir operatoriumi, ir fotografu, ir rašytoju, ir kalbėtoju, ir net šiek tiek menininku… Kaip gali nesižavėti tokiu darbu!

Na, o jei stebite mus socialiniuose tinkluose, turėjote pastebėti, kad labai labai mėgstu gaminti. Ir su medumi, ir be jo…

O štai nuo ko viskas prasidėjo…

Atrestauravom seną senelio avilį ir pirmąjį spiečių pasigavom tiesiog nuo šakos… Visada buvome optimistais ? (tik nebandykite to namie)  taip pirmaisiais metais įkurdinome tris avilius. Ir prasidėjo amžina meilė bitėms…

PASKAIČIUOKIM

Štai, kaip keitėsi mūsų avilių skaičius bėgant metams

Kol baigėme vidurinę, jau turėjome 14 bičių šeimų, medų dalijomės su artimiausiais.

3 ⇒ 7 ⇒ 14

Studentaudami labai nesiplėtėm, pasipildėme vos keliomis šeimomis. Tikrai trūko žinių…

21 ⇒ 29

Kad savo hobį paverstume rimtu užsiėmimu, Vilius išvyko į… Norvegiją ir grįžęs mūsų bityną papildė dar trisdešimčia šeimų. Pradėjome augti.

60 ⇒ 80 ⇒ 130

Po to sekė keletas kelionių į Vokietiją, praktika pas pažangiausias bitininkystės technologijas taikančius bitininkus…

Šią žiemą pas mus žiemoja jau…

315 bičių šeimos

Nemeluosim, buvo visko: ir džiugių akimirkų, ir klaidų, ir atradimų, ir pamokų…

Nemeluosim, buvo visko: ir džiugių akimirkų, ir klaidų, ir atradimų, ir pamokų…

„Patys geriausi mūsų darbai yra tie, kuriuos dirbame laisva valia ir su įgimtu polinkiu.“ (pranc. Charles de Montesquieu)

Konkurso „Metų ūkis 2020“ apdovanojimas mums yra labai simboliškas – vainikuojantis ilgamečio bitininkavimo rezultatus ir taikliai atspindintis kantrų darbą, sudėtas pastangas ir širdis.
Mums garbė, kad nacionalinės reikšmės konkurse, kurio esminis principas yra pastebėti tuos, kurie pastaraisiais metais yra padarę didžiausią ūkio vystymosi pažangą, buvome įvertinti „už indėlį vystant šalies bitininkystę ir darbą, kurio imamės su nuoširdžiu atsidavimu ir meile“.
Konkurso pirmasis etapas buvo organizuojamas savivaldybėse. Lietuvos ūkininkų sąjungos Kupiškio skyrius jau 2020 m. liepos viduryje paskelbė išrinktus „Metų ūkis 2020“ konkurso nugalėtojus rajone.
Truputi palaukus, 2021 m. liepos 6 d., mums buvo įteikta Kupiškio rajono mero padėką „už Kupiškio krašto garsinimą plėtojant bitininkystės tradicijas ir prasmingas edukacines veiklas“, o 2021 m. liepos 15 d. – pagrindinis konkurso „Metų ūkis 2020“ apdovanojimas.

Esame nuoširdžiai dėkingi visiems už įvertinimą ir nuoširdų palaikymą!

Lietuviško prekių ženklo „Brolių medus“ guminukai „Broliai lokiai“ įvertinti aukso medaliu

Pagaliau AUKSAS! Ir kas būtų pagalvojęs, kad tokią sėkmę mūsų prekių ženklui „Brolių medus“ pelnys „Broliai lokiai“! 2022 metų gegužę dienos šviesą išvydę vaisių sulčių ir medaus guminukai akimirksniu tapo favoritais medaus mylėtojų tarpe, o š. m. spalio 7 d., parodos „Rinkis prekę lietuvišką‘ 2022″ metu, maisto pramonės produktų kategorijoje pripažinti verti aukso!

Jei atvirai, nuo pat pradžių „Brolių lokių“ idėją abu su broliu vertinome skeptiškai. Kai prekybos centrų lentynos lūžta nuo įvairiausių skonių, įmantriausių formų guminukų, kaži ar pavyks pirkėjus suvilioti dar vienu tos pačios kategorijos produktu. Tačiau nusprendėme surizikuoti ir dabar jau galime gerti šampaną į „Brolių lokių“ sveikatą.

Tradicinę parodą surengė UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija. Parodos „Rinkis prekę lietuvišką‘ 2022″ aukso medalių ar diplomų vertus produktus iš anksto paskelbtame konkurse rinko kompetentingos komisijos.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Šiemet renginys buvo rekordinis dėl jame prisistatyti norinčių dalyvių skaičiaus: parodoje dalyvavo per 260 prekės ženklų kūrėjų.

„Brolių medus“ – apie aukso vertus „Brolius lokius“!

Kviečiame paskanauti:

Esame nuoširdžiai visiems dėkingi už įvertinimą ir nuoširdų palaikymą!

„Brolių medus“ – tarp geriausiųjų: įteiktas prizas už reikšmingą eksportą ir skirta nominacija „Metų ateitis“

Malonu būti įvertintiems! 2022 m. gruodžio 2 d. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) organizuotos Metinės asamblėjos metu net du kartus buvome išskirti tarp 2022 metų geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovų – įteiktas prizas už reikšmingą eksportą ir skirta nominacija „Metų ateitis“.

Garbingas „Lietuvos eksporto prizas“ ūkiui „Brolių medus“ įteiktas už sėkmingą atstovimą Lietuvai pasaulio EXPO parodoje Dubajuje ir daugiau kaip du kartus padidintas 2022 metų eksporto apimtis.

Ne mažiau reikšminga Panevėžio PPAR nominacija „Metų ateitis“, kuri skiriama jaunosios kartos žmogui, kolektyvui ar organizacijai, savo talentu, ryžtu ir pasiekimais kuriantiems ateities Lietuvą, taip pat skirta „Brolių medui“.

Šiuo metu Panevėžio PPAR vienija daugiau nei tris šimtus narių. „Brolių medus“ organizacijos dalimi tapo ? metais.

Du broliai ir pasiekimai dvigubi. Jaučiamės nuoširdžiai dėkingi ir laimingi!

Lietuviško prekių ženklo guminukai „Broliai lokiai“ įvertinti Skandinavijoje

Lietuviško prekinio ženklo „Brolių medus“ vaisių sulčių guminukai su medumi „Broliai lokiai“ sulaukė pripažinimo ir įvertinimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 2023 metų lapkričio 15–16 dienomis Malmės mieste, Švedijoje, vykusioje parodoje ,,Nordic Organic Food Fair & Eco Living Scandinavia“, draugiškai rankomis susikibę meškinai buvo pastebėti iš karto – jų paragauti veržėsi lankytojų būriai. O paskelbus parodos dalyvių balsavimo rezultatus, tapo aišku, kad „Broliai lokiai“ užkariavo skandinavų širdis ir buvo pripažinti geriausio naujo užkandžio kategorijos finalistais.

2022 metų gegužę dienos šviesą išvydę vaisių sulčių ir medaus guminukai „Broliai lokiai“ akimirksniu tapo favoritais medaus mylėtojų tarpe Lietuvoje. Netrukus, tų pačių metų spalio 7 d., parodos „Rinkis prekę lietuvišką‘ 2022″ metu, novatoriški guminukai maisto pramonės produktų kategorijoje buvo pripažinti vertais aukso. Šiemet, vos antrus gyvavimo metus skaičiuojantis lietuviško prekių ženklo „Brolių medusproduktas, parodose pripažintas ir įvertintas jau du kartus.

 

Pradžioje, orientuojantis į pirkėjų poreikius ir atsižvelgus į rinkos standartus, medaus skonio guminukai buvo pasiūlyti kompaktiškose 100 g pakuotėse. Greitai pasidarė aišku, kad pirkėjai neapsiriboja viena sveiko užkandžio pakuote, tad „Broliai lokiai“ pasiūlyti didesnėse talpose – 250 g ir 500 g stiklainėliuose, kuriuos lengva bet kada užsukti, paprasta saugoti ir transportuoti.

 

„Tai kurį dabar kramtai: brolį Igną ar brolį Vilių, gal žinai?“, ­­– guminukų pirkėjus intriguoja produkto autoriai – broliai dvyniai Ignas ir Vilius Jackevičiai.

Būtinai paskanaukite: https://broliumedus.lt/produktas/vaisiu-sulciu-guminukai-broliai-lokiai/