Sveiki!

Su Jumis sveikinasi laimingų bičių laimingi šeimininkai –
Broliai bitininkai!

Trumpai

Esame Ignas ir Vilius,

bet vadinkite mus tiesiog broliais. Gal atrodome kiek per jauni būti bitininkais, tačiau greit suksime jau dešimtąjį medaus derlių! Juk bitininkauti pradėjome net anksčiau, nei išsilaikėme mašinos teises. Tiesą sakant, iš pradžių tai buvo tikras hobis, bet pažinus bites jų gyvenimas taip įtraukė, kad dabar auginame jau virš 200 bičių šeimų. Mums svarbu ne tik medus, bičių produktai ir jų kokybė, bet ir galimybė padėti žmonėms nugalėti baimes, geriau pažinti bites  ir gal net jas pamilti… 

Daugiau apie mus

Mes ir mūsų bitelės be galo mylime savo darbą, todėl mūsų lietuviškas medus ne tik sveikas ir gardus, bet ir kupinas geros energijos ir šilumos! Mūsų bičių produktai (bičių pienelis, bičių medus, bičių duonelė, bičių vaško žvakės, medaus skanėstai, žiedadulkės, bičių pikis) savo kokybe ir išskirtinumu pateisins ir didžiausių gurmanų ir tradicinio lietuviško medaus mėgėjų lūkesčius. Mūsų klientai – lyg mūsų, brolių, šeimos nariai, todėl jais rūpinamės taip pat uoliai, kaip ir bitelės rūpinasi viena kita.

Mūsų medus – laimingų bičių medus! Jis ne tik sveikas ir skanus, tačiau ir išgaunamas puoselėjant bitininkystės tradicijas, kurios mums itin svarbios ir keliauja iš kartos į kartą. Mūsų išskirtinumas – ne tik sertifikatu patvirtinta aukščiausia produkcijos kokybė, tačiau ir išskirtiniai medaus produktai – medus su liofilizuotais vaisiais bei uogomis. Tai medus, kurio gydomosios ir vertingosios savybės papildytos įvairiomis gamtos gėrybėmis ir jose glūdinčiais vitaminais bei maistingomis medžiagomis. Medaus produktai skoniu nustebins ir didelius, ir mažus. Dabar medų pamėgs kiekvienas!

Mūsų darbštuolės bitės Jus sužavės ne tik medumi ir medaus produktais. Bičių produktai – bičių pienelis, bičių pikis, bičių duonelė, žiedadulkės – taip pat ne tik gardu, bet ir vertinga. Mūsų bičių produktai padės papildyti organizmą reikalingais vitaminais, greičiau pasveikti bei savo skoniu primins saulėtą vasarą ir suteiks energijos. Na, o kad sušiltumėte ne tik iš vidaus, bičių vaško žvakės padės sukurti jaukią atmosferą, atgaivins namus ir sukurs šeimynišką jaukumą bet kokiu paros metu.

Įspūdžiai

Iš mūsų ir bičių gyvenimo

Toks mažas vabzdys, bet toks prasmingas jos darbas…

bitės
Mes instagrame Mes facebook'e

Broliai šmaikštuoliai

  • Mes esame tikri dvyniai bitininkai
  • Be bičių Ignas mėgsta automobilių sportą, o Vilius – gaminti
  • Ignas yra mūsų reklaminis veidas, bet ne todėl, kad jis gražesnis
  • Vilius yra keliomis minutėmis vyresnis
  • Kai Ignas nori pasisakyti prieš televizijos kameras, mina Viliui ant kojos

Štai ką Jums paruošė mūsų bitės

Rūpinkimės vieni kitais, kaip rūpinasi mūsų darbščiosios bitelės!

Ir nepamirškime nusišypsoti…

Ar žinojai, kad…

Ką apie mus kalba mūsų klientai?

Apie mus skaitykite

Mus žiūrėkite