Naujienos

Vanduo su medumi – geriausia, ką galite pradėti vartoti rytais jau nuo šiandien

Vanduo su medumi ryte

Visi žinome, kad gerti daug vandens yra sveika. Žmogaus organizmo gyvybiniai procesai vyksta tik tada, kai ląstelėse yra pakankamai vandens. Taip pat visi girdėjome, kad medų vartoti – labai naudinga, nes jame yra žmogui reikalingų mineralinių medžiagų: geležies, kalio, kalcio, magnio, natrio, vitaminų. Įpraskite gerti vandenį su „Brolių medumi“ ryte ant tuščio skrandžio ir vakare – tapsite sveikesni ir laimingesni.

Tikrai taip! Vitaminų šturmas dar niekam nepakenkė! Įrodyta, kad vandens su medumi gėrimas apsaugo nuo įvairių ligų ir stiprina imunitetą. O kai imi gilintis, sau užduodi vieną vienintelį klausimą – kodėl vandens su „Brolių medumi“ dar neįtraukei į savo dienos racioną?

Kuo vandens su medumi gėrimas toks ypatingas ir kaip jis sveikatina mūsų organizmą? Atsakymų begalės, bet pasistengsime visus šio sveikatai naudingo gėrimo su medumi pliusus apžvelgti glaustai. Tad štai, vandens su medumi duetas:

Sustiprina imunitetą.

Medus pasižymi puikiomis organizmą stiprinančiomis ir lepinančiomis savybėmis. Viena sąlyga – įsigykite natūralų, geros kokybės medų. „Brolių medaus“ asortimentas ypač gausus. Pas mus rasite liepų (vasaros žiedų), grikių, lipčiaus (miško, rudens žiedų) ir pavasarinio (šviežio) medaus. Mūsų medus yra „gyvas medus“, nes nėra kaitintas ar kitaip perdirbtas. Meduje yra enzimų, vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų, padedančių įveikti daugumą ligų. Kur įsigyti? Ne paslaptis, kokybiškas, tikras ir labai gardus medus čia.

Skaistina odą.

Pirmas ir tiesiausias žingsnis į sveiką odą, kuriuo nesunkiai pasirūpinti gali kiekvienas, – vanduo. Žinome, kad medus yra natūralus antioksidantas, kuris padeda išvalyti organizmą, veikia antibakteriškai, todėl oda įgauna sveiko švytėjimo ir skaistumo, vizualiai atjaunėja. Sumiksavus šiuos du neįkainojamus produktus – vandenį ir „Brolių medų“, galima pastebimai atjaunėti ir išgražėti.

Padeda numesti svorio.

Kilo klausimas, kaip tai įmanoma? Pažadame, maratono su medaus šaukštu rankose bėgti nereikės! Taip, meduje yra gausu cukraus, tačiau jis natūralus (ir vartoti jo reikia su saiku). Cukrų pakeitus kokybišku medumi, galima sumenkinti priklausomybę kitiems saldumynams: pyragams, sausainiams, spurgoms, saldiems gazuotiems gėrimams ir kt. Žinote, kad vanduo gerina medžiagų apykaitą. Todėl, jeigu saldžius gėrimus pakeisite vandeniu su medumi, išvengsite iki 64 proc. kalorijų. Skamba liekniau?

Išvalo iš organizmo toksinus.

Norite išvalyti organizmą – štai jums lengvas ir, svarbiausia, skanus būdas pasijausti „švaresniems“. Vanduo ištirpina ir šalina toksinus bei gyvybinės veiklos atliekas iš organizmo. Įrodyta, kad medus gali padėti ne tik išvalyti organizmą, žarnyną, bet ir tinka kepenų ligų profilaktikai. Taigi, šis gėrimas puiki detoksikacija, o jeigu dar įmesite vieną kitą citrinos griežinėlį, cinamono, ciberžolės, efektas bus puikus.

Sureguliuoja cukraus kiekį kraujyje.

Medus jums padės išvengti cukraus kiekio šokinėjimų, kurie baigiasi troškimu „suryti“ ką nors labai saldaus ir taip mus išbalansuoja. Žinoma, jei tas kažkas saldaus yra „Brolių medaus“ skanėstai su sūdytais žemės riešutais arba riešutų asorti meduje – nieko baisaus! Bet juk ne visada jų yra po ranka (jei dar neragavote, būtinai rekomenduojame: https://broliumedus.lt/produkto-kategorija/medaus-arbatos-skanestai/). Šiuo atveju būsite dėkingi medaus gėrimui ir už cholesterolio mažinimą. Ar gali būti geriau?

Apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų.Vanduo su medumi

Įrodyta, kad antioksidantai saugo mūsų širdį ir kraujagysles. Be to, minėjome ir tai, kad vandens su medumi gėrimas padeda susidoroti su cholesteroliu. O pastarasis tiesiogiai susijęs su širdies ligomis ir gali sukelti širdies priepuolius ar net širdies smūgį. Jei „širdies smūgis“ ir ištiks, tai tik iš malonumo, nes gerti vandenį su medumi – skanu.

Štai, turime net šešias rimtas priežastis įprasti gerti vandenį su „Brolių medumi“ ryte ant tuščio skrandžio ir vakare, prieš miegą. O kad šis procesas taptų ypač malonus, siūlome jums keletą idėjų: į stiklinę vandens įdėkite keletą mėtų lapelių ar porą skiltelių geltonųjų arba žaliųjų  citrinų. Pabandykite medaus gėrimą paskaninti cinamonų (jis mažina potraukį saldumynams), ciberžole arba imbieru.

Dar siūlome pabandyti vandenį su „Brolių medaus“ skanėstais – neberasite priežasčių nemėgti medaus gėrimo! Medaus skanėstai tai medus su skoniais (tiksliau su liofilizuotais vaisiais ar uogomis) gali būti naudojamas ir kaip medaus arbatos, ir kaip desertas, užtepėlė ar patiekalo ingredientas.

Kaip pasigaminti vandens su „Brolių medumi“ arba skanėstais (medaus arbatomis) gėrimą? Paimkite vieną šaukštelį mūsų medaus arba mėgstamiausio skanėsto ir išmaišykite su šiltu (tik ne karštu!) vandeniu. Medaus gėrimas su pipirmėtėmis – atgaivins, su avietėmis – sušildys, su svarainiais – praturtins organizmą vitamino C doze, su šermukšniais – nustebins netikėtu skoniu, su šaltalankiais – suteiks jaukumo, su imbieru ir citrina – pakeis arbatos pakelį, su spanguolėmis – neleis apsalti. Toks gėrimas bus ir švelniai saldus ir malonaus, sumaišytas su medaus skanėstais – lengvo uogų, vaisių, žolelių skonio. Pamėgs „Brolių medaus“ skanėstus bei su jais pagamintus gėrimus ir vaikai!

Liaudies gydytojai netgi sako, kad vandens su medumi gėrimas yra panašus į kraujo plazmą. Vandenyje ištirpdytas medus organizmui labai naudingas ir geriau įsisavinamas, nei grynas.

Kaip gerti vandenį su „Brolių medumi“ arba medaus skanėstais? Gerkite gėrimą dukart per dieną – ryte tuščiu skrandžiu ir vakare. Tai padės inkstams geriau funkcionuoti. Rekomenduojama stiklinę išgerti keliais dideliais gurkšniais, kad skystis patektų kuo tiesiau į virškinamąjį traktą.

Su broliu džiaugiamės – jei dar skaitote šias eilutes, akivaizdu, norite būti sveikesni ir laimingesni. Kodėl to neužtvirtinus ypatingu gėrimu – sklidina stikline vandens su šaukšteliu medaus? Į saldumą! Būkime sveiki ir laimingi!

 

1 thoughts on “Vanduo su medumi – geriausia, ką galite pradėti vartoti rytais jau nuo šiandien

  1. laima.benediktaviciene parašė:

    Skaitau ir džiaugiuosi. Judu tiesiog ypatingi vyrai!
    Būkime sveiki ir laimingi 🙂

Parašykite komentarą