Naujienos

Bičių pienelis (apilakas) – aukso vertės dovana iš „Brolių medaus“ avilio

Bičių pienelis -apilakas

Ar jums nekilo klausimas, kodėl bitininkai tokie žvalūs, energingi, visada gerai nusiteikę, sveiki ir jaunatviški? Paslaptis – bičių pienelyje (apilake)! Bičių pienelis (apilakas) – gamtos stebuklas iš „Brolių medaus“ avilio galintis pakeisti antibiotikus, naudojant profilaktiškai, apsaugoti nuo daugelio ligų, o kas svarbiausia, gali „užkonservuoti“ jaunystę ir prailginti gyvenimą.

Bičių pienelis (apilakas) – tai bičių darbininkių viršutinių žandų ir ryklės liaukų sekretas.

Ar žinojote, kad stebuklingų galių turinčiu pieneliu bitės darbininkės maitina bičių motinėlės lervutę gerokai ilgiau nei kitas lervutes? Rezultatas – bičių motinėlė gyvena net 45 metus, o bitės darbininkės tik 3040 dienų. Čia ir mokslininkams nėra ko pridurti, argi bičių pienelis (apilakas) – ne stebuklas?

Apilakas

Bičių pienelis (apilakas) – tai baltos spalvos drebutinė masė, specifinio kvapo ir aitriai rūgštaus skonio.

Natūraliame bičių pienelyje yra apie 65 proc. vandens ir 35 proc. kitų medžiagų: 18–22 proc. baltymų, kuriuose yra 22 aminorūgštys (tarp jų ir tokios, kurių žmogaus organizmas negamina ir privalo gauti su maistu); 1,4–4,3 proc. riebalų, 9–18 proc. angliavandenių, 1,2 proc. mineralinių medžiagų, hormonų bei kitų biologiškai aktyvių medžiagų.

Apie bičių pienelio (apilako) maistines savybes būtų galima parašyti knygą – tai tikra vitaminų ir kitų naudingųjų medžiagų „bomba“! Bičių pienelyje yra B grupės vitaminų, taip pat vitaminų C, A, D, PP, E, pantoteno ir folio rūgščių, taip pat mikroelementų (geležies, sieros, magnio, kalcio, aukso, chromo, silicio, nikelio, sidabro, cinko, kobalto ir kt.). Ir gera žinia – žmogaus organizmas įsisavina net 80 proc. bičių pienelyje esančių medžiagų.

Kuo naudingas bičių pienelis (apilakas)?

Viskuo! Jis gerina bendrą organizmo būklę, apetitą, skatina medžiagų apykaitą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, gerina širdies darbą, reguliuoja kraujospūdį, stiprina regėjimą, atmintį, mažina nuovargį, gerina fizinį ir protinį darbingumą, tolina senatvę, didina lytinį pajėgumą, lengvina klimakso negalavimus, žindyvėms skatina laktaciją. Bičių pienelis padeda sėkmingai gydytis net nuo depresijos.

Bičių pienelį (apilaką) rekomenduojama vartoti

Po sunkių operacijų, norint atgauti jėgas, sergant skrandžio, žarnyno, kepenų bei tulžies pūslės ligomis, esant hipotrofijoms, taip pat kai padidėjęs kraujo spaudimas. Gerų rezultatų pasiekiama bičių pieneliu gydant lėtinį tonzilių uždegimą, pirminį lėtinį poliartritą, inkstų ligas, bronchinę astmą, kepenų cirozę, lėtinį gastritą, bendrąją sklerozę, progresuojančią raumenų distrofiją.

Vartojimas

Bičių pienelį (apilaką) rekomenduojame vartoti po 50200 mg (žirniuko dydžio gabalėlį) per dieną  1530-ies dienų periodais. Vaikams nereikėtų viršyti 1050 mg per dieną. Padarius mėnesio pertrauką kursą galima kartoti net keletą kartų – ypač žiemą ir pavasarį. Bičių pienelį reikėtų vartoti ryte ar per pietus prieš valgį, pasidėjus po liežuviu reikiamą kiekį laukti, kol ištirps. Būtent taip jis geriausiai pasisavinamas. Vartojimo metu pienelį būtina laikyti šaldytuve, o pertraukos metu – šaldiklyje.

Bitininkai bičių pienelį vartoja šviežią, tiesiai iš avilio, o jūs šio stebuklingo bičių produkto galite įsigyti pas mus – „Brolių medus“ internetinėje parduotuvėje. Įsigyti – bičių pienelis (apilkas).

P. S. Atvirai, tai labai keista, kodėl dažnai į skandalus dėl dopingo vartojimo įsiveliantys sportininkai, šio cheminio preparato dar nepakeitė natūraliu bičių pieneliu? Gal jie nepažįsta brolių bitininkų?

„Broliu medus“ – apie bičių pienelio vartojimo stebuklus!

Parašykite komentarą