Apie bites

Trys, lietuviškų dovanų idėjos

Trys dovanų idėjos Brolių medus

Artėja svarbi proga ir mąstai, ką dovanoti? Statulėlės ar paveikslai tyliai dulka, piniginėmis dovanomis jau nieko nenustebinsi. Norisi kažko naudingo, lietuviško? Paruošėme Jums tris naudingų, skanių, sveikų ir lietuviškų dovanų idėjas ?

Medus

Tai dovana, kuri sako: „Tu man rūpi“. O kas gali būti geriau, nei dovanotas nuoširdus rūpestis, šiluma ir sveikata? Jei norite dar labiau nustebinti – išbandykite medų su liofilizuotais vaisias ar uogomis – tik ir patiks net tiems, kurie nelaiko savęs medaus mėgėjais. Medus – puiki dovana ir vestuvių, krikštynų proga ar įsimintinas verslo partnerių bei klientų pagerbimas. Na, o kad būtų dar jaukiau – medaus stiklainius dekoruosime specialiai Jums pagamintomis etiketėmis su svarbaus įvykio data, Jūsų inicialais ar užrašais.

Bičių pienelis (apilakas)

Sakysite, keistoka dovana? Tik ne aktyviai sportuojantiems ar dirbantiems daug energijos reikalaujantį darbą. Bičių pienelis (kaip, beje, ir bičių duonelė) priskiriami prie natūralių steroidų ir turi panašų poveikį, kaip energetiniuose gėrimuose esantis kofeinas – pavartojus bičių pienelio po pietų gali būti sunku užmigti. Šis, kone stebuklingas, skystis pasižymi stipriu priešuždegiminiu, gerinančiu kraujotaką, medžiagų apykaitą, skatinančiu ląstelių atsinaujinimą poveikiu. Vis dažniau sulaukiame sportininkų, susidomėjusių šia gamtos ir bičių dovana bei vartojančių bičių pienelį reguliariai. Tad, aktyviems žmonėms bičių pienelį dovanok drąsiai!

Žiedadulkės ar bičių duonelė – į svečius „vietoj arbatos“

Vis dar populiaru einant į svečius prigriebti ne tik kokį pyragėlį, bet ir arbatos. Deja, vis dar daug arbatų sudėtyje turi kvapiųjų medžiagų, dažiklių, konservantų ir pan. Puiki ir sveika arbata gali būti gaminama iš bičių suneštų žiedadulkių. Užpylus šaukštelį žiedadulkių karštu vandeniu ir pagardinus medumi mėgausitės turtingo, šiek tiek liepžiedžių arbatą primenančio, skonio gėrimu. Ir gardu, ir naudinga!

Reikia dovanos? Dovanok rūpestį ir sveikatą! „Brolių medus“ linki Jums gražių švenčių ir gardžių lietuviškų dovanų.