Dovanos

Lietuviškos dovanos – visada madingos, o šiuo metu – ant bangos. Nes sveikata – geriausia ir šilčiausia dovana

Lietuviškos dovanos

Rinkis dovaną lietuvišką! „Brolių medus“ siūlo laimingas, gardžias, natūralias ir sveikas lietuviškas dovanas (lietuviškas verslo dovanas, suvenyrus) artimiesiems, draugams, verslo partneriams ir įmonės darbuotojams. Lietuviškas medus – tai brangiausias „auksas“, sveikatos, energijos ir geros nuotaikos šaltinis. Ar, kas gali būti geriau už dovanotą rūpestį ir mainais gautą šypseną?

„Brolių medus“ – tai išskirtinės valgomos medaus lietuviškos dovanos iš gamtos! Siūlomi lietuviški medaus, bičių  produktai: pavasario žiedų, liepų, grikių medus ir medaus skanėstai – išskirtiniai gaminiai su liofilizuotomis uogomis, kuriuos jau spėjo pamėgti ir įvertinti ne vienas. Nori nustebinti draugę, tetą ar kolegę originalumu – padovanok, jai medaus skanėstų: aviečių, pipirmėtės, spanguolių, svarainių, šermukšnių, šaltalankių ir medaus teikiamus malonumus. O štai šokolado gabaliukų meduje vilionėms neatsispirs nei viena smaližė. Skonis įtrauks ir užburs.

Medus su riešutais„Brolių medus“ dovanų TOP naujienos – medus su sūdytais žemės riešutais ir riešutų asorti meduje. Tai turbo nuotaikos užtaisas ir vitaminų bomba kiekvienam aktyvų gyvenimo būdą praktikuojančiam žmogui! Sudedamosios dalys: medus, sūdyti žemės riešutai, anakardžių riešutai, graikiški riešutai, lazdynų riešutai ir migdolų riešutai. Medus su sūdytais žemės riešutais ir riešutų asorti meduje – taikli dovana sportuojančiam!

Medaus „Trispalvė“ – nepakartojama dovana ir skanus suvenyras Lietuvą mylinčiam ir visada jos išsiilgusiam žmogui. „Brolių medus“ sukurtame indelyje telpa trys medaus skanėstai: geltona spalva – medus su šaltalankiais; žalia spalva – medus su pipirmėte; raudona spalva – medus su avietėmis. Šie trys skoniai dovanoja visą šalies meilę ir artumą. Medaus „Trispalvė“ – išskirtinė dovana užsienio verslo partneriams: lietuviškas medus padės užmegzti šiltą ir patikimą ryšį.

„Brolių medus“ lietuviško medaus rinkiniai – laimingos dovanos sveikatai ir energijai. Tai praktiškas, skanus ir šiltas pasirinkimas. „Brolių medus“ produktų rinkiniai, kuriuose supakuotas medus, bičių produktai ir medaus skanėstai (arbatos), nustebins dovanos originalumu. Taigi, jei lietuviškiems bičių suvenyrams ir valgomoms dovanoms teikiate ypatingą prasmę – medus ir bičių produktai tikrai padės nustebinti meile, gerumu ir rūpesčiu.

Kodėl būtent „Brolių medus“ dovanos, medaus suvenyrai verslui ir lietuviškų dovanų rinkiniai? Nes jie ypatingai laimingi! Ir tik laimingų brolių laimingos bitės žino tikrąjį laimingo medaus ir su juo pagamintų skanėstų receptą.

Lietuviškų medaus dovanų galite įsigyti mūsų parduotuvėje

 

 

 

Parašykite komentarą