SVEIKI! SU JUMIS SVEIKINASI LAIMINGŲ BIČIŲ LAIMINGI ŠEIMININKAI – BROLIAI BITININKAI!

Mes ir mūsų bitelės be galo mylime savo darbą, todėl mūsų Lietuviškas medus ne tik sveikas ir gardus, bet ir kupinas geros energijos ir šilumos! Mūsų bičių produktai (bičių pienelis, bičių medus, bičių duonelė, bičių vaško žvakės, medaus skanėstai, žiedadulkės, bičių pikis) savo kokybe ir išskirtinumu pateisins ir didžiausių gurmanų ir tradicinio lietuviško medaus mėgėjų lūkesčius. Mūsų klientai – lyg mūsų, brolių, šeimos nariai, todėl jais rūpinamės taip pat uoliai, kaip ir bitelės rūpinasi viena kita.

Mūsų medus – laimingų bičių medus! Jis ne tik sveikas ir skanus, tačiau ir išgaunamas puoselėjant bitininkystės tradicijas, kurios mums itin svarbios ir keliauja iš kartos į kartą. Mūsų išskirtinumas – ne tik sertifikatu patvirtinta aukščiausia produkcijos kokybė, tačiau ir išskirtiniai medaus produktai – medus su liofilizuotais vaisiais bei uogomis. Tai medus, kurio gydomosios ir vertingosios savybės papildytos įvairiomis gamtos gėrybėmis ir jose glūdinčiais vitaminais bei maistingomis medžiagomis. Medaus produktai skoniu nustebins ir didelius, ir mažus. Dabar medų pamėgs kiekvienas!

Mūsų darbštuolės bitės Jus sužavės ne tik medumi ir medaus produktais. Bičių produktai – bičių pienelis, bičių pikis, bičių duonelė, žiedadulkės – taip pat ne tik gardu, bet ir vertinga. Mūsų bičių produktai padės papildyti organizmą reikalingais vitaminais, greičiau pasveikti bei savo skoniu primins saulėtą vasarą ir suteiks energijos. Na, o kad sušiltumėte ne tik iš vidaus, bičių vaško žvakės padės sukurti jaukią atmosferą, atgaivins namus ir sukurs šeimynišką jaukumą bet kokiu paros metu.

                      Kviečiame tapti mūsų šeimos nariu ir mėgautis tuo, ką dovanoja bitelės, gamta ir truputis broliško originalumo!

Ypatingi pasiūlymai

Akcija!

Bičių produktai

Bičių žiedadulkės

2.155.10
Akcija!
4.20

Naujausios prekės

Apie mus

„Brolių medus“ yra prieš keletą metų sukurtas prekės ženklas, kuris dabar daugeliui siejasi su aukštos kokybės medumi. Sunku tai vadinti tiesiog verslu, kadangi viskas prasidėjo nuo hobio – du broliai atrado kelis senelio bitininkystės įrankius ir būtent tai įkvėpė ir paskatino pradėti bitininkyste užsiimti profesionaliai.

Sužinoti daugiau
Brolių medus apie mus

Sekite mus Instagrame

[instagram-feed num=4 cols=4 showfollow=false]

Brolių medus spaudoje

     

Ką apie mus kalba mūsų klientai?

Prenumeruokite naujinelaiškį ir sužinokite naujienas pirmieji

Laukiama...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!